eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.szukana23lata, student zaoczny
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-03-29 22:34:36
    Temat: 23lata, student zaoczny
    Od: "Paweł " <c...@g...pl>

    Witam,
    Poszukuje pracy w charakterze: sprzedawca, obsługa klienta, praca
    biurowa, itp...Posiadam 2,5 roczne doświadczenie w firmie usługowej
    (obowiązki:wykonywanie zadań zgodnych z profilem firmy, bezpośredni kontakt
    z klientem - opinia na życzenie)oraz krótkie doświadczenie w punkcie obsługi
    klienta operatora sieci komórkowej.
    Umiejętności;
    - praca z komputerem w zakresie programów Windows, Word, WF-MAG, CorelDraw-
    podstawy, internet
    - pisanie na komputerze z prędkością pow. 150 znaków na minutę
    - język angielski w stopniu pozwalającym na prowadzenie niewielkich
    konwersacji(Intermediante)
    - prawo jazdy kat.B oraz czynna umiejętność prowadzenia samochodu (dosć
    dobra znajomość Warszawy)
    - gotowość do nauki, samodzielność, uczciwość i dpbra organizacja pracy
    Studiuję zaocznie - zjazdy co 3 tygodnie (raz w m-cu)
    Na życzenie prześlę swoją aplikację.Prosze o o kontakt e-mailowy lub
    telefoniczny; 693 732 868
    Nie interesują mnie :akwizycja oraz "super" interesy.

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1