PracaOferty pracy Zgorzelec › Monter wyrobów z tworzyw sztucznych

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Monter wyrobów z tworzyw sztucznych

Lokalizacja:

Zgorzelec

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Wykroty

Zadania:

  • Praca na linii montażowej
  • Praca w oparciu o rysunek techniczny
  • Klejenie elementów i konstrukcji z tworzyw sztucznych
Wymagania:
  • Umiejętność montażu zespołów mechanicznych
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy 2-zmianowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Znajomość rysunku technicznego
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 30 zł brutto na godzinę
  • Dodatek pieniężny za dojazd
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającym się, międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Wolne weekendy
  • Stabilność zatrudnienia
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Kontakt w sprawie oferty: 660 752 504.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Kucharz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Technik w dziale utrzymania ruchu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

  • Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.