eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Opiekun medyczny Niemcy

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Opiekun medyczny Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy, Berlin

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent Opieki Zdrowotnej  w domu pomocy społecznej (różne lokalizacje w Niemczech)

wynagrodzenie: 2300-2800 Euro netto miesięcznie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Obowiązki:
- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

klient zapewnia zwrot kosztów za podróż i bezpłatne zakwaterowanie

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy

W temacie prosimy wpisać "Opiekun Medyczny Niemcy"

Wymagania stawiane pracownikowi:

 - zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w opiece Live in lub w domach pomocy społecznej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja