eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Dania › Operator koparki Dania

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Operator koparki Dania

Lokalizacja:

Dania, Kopenhaga

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Viborg
Długotrwała umowa na warunkach duńskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Obsługa koparko-ładowarki lub koparki

Oferujemy:
duńska umowa i pełne świadczenia socjalne.
od 187 DKK / godzinę, 50 godziy pracy tygodniowo, praca w rotacji
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy

W temat wiadomości prosimy wpisać: Operator koparki Dania

Wymagania stawiane pracownikowi:

 - udokumentowane doświadczenie
- Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-29

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura