eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › MONTER SERWISOWY

Kto szuka:

Work-Shop Sp. z o.o.

Stanowisko:

MONTER SERWISOWY

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Monter serwisowy – 3000 EUR netto – 74405 Gaildorf

Zakres obowiązków

  • sprawdzanie dokumentów zamówień i dostępności materiałów pod kątem kompletności oraz samodzielne uzupełnianie i zgłaszanie braków
  • sprawdzanie, zgłaszanie i korygowanie wszelkich błędów (materiałowych)
  • dostarczanie, przebudowa i regulacja sprzętu testowego i montażowego
  • profesjonalny montaż komponentów zgodnie z planem i instrukcjami
  • niezależne kontrole pośrednie i testy funkcjonalne
  • przeprowadzanie kontroli końcowych, testów produktów i zatwierdzeń, jak również kompletnej dokumentacji

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 3000 EUR netto / miesięcznie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
  • możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo +25% do wypłaty
  • dodatki za pracę zmianową
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
  • premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy
  • cykliczne podwyżki
  • możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie w zawodzie - minimum 2 lata
  • Chęć do pracy
  • Uczciwość
  • Samochód do dyspozycji na wyjazd
  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA SPAWACZ TIG Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA BLACHARZ SAMOCHODOWY

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-11

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Work-Shop Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe