PracaOferty pracy Holandia › Monter mebli produkcja Holandia

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Monter mebli produkcja Holandia

Lokalizacja:

Holandia, Amsterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

1. Monter metalowych mebli - proste prace montażowe i pakowanie wykonanych elementów - zakład produkujący metalowe krzesła, stoły  Uden

2. Monter drewnianych mebli - proste prace montażowe i pakowanie wykonanych elementów - zakład produkujący drewniane elementy Groesbeek

Oferujemy:
· holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie od 11,36 - 11,79  Euro Brutto/Godzinę
  Pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Montaż Mebli Holandia"

Wymagania stawiane pracownikowi:

 - doświadczenie w produkcji, montażu
- Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
- język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Produkcja / Przemysł