eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Elektryk

Kto szuka:

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Stanowisko:

Elektryk

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

DREMO jest rodzinną, saksońską agencją pracy tymczasowej. Od 1996 roku jesteśmy niezawodnym partnerem dla pracowników i klientów z całych Niemiec.

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne zarobki, łącznie 2500 - 2900 Euro netto miesięcznie,
  • premię 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,
  • premię motywacyjną - 50 Euro miesięcznie,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
  • bezpłatne ubrania robocze,
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne. na wypadek bezrobocia i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • organizację zakwaterowania,
  • na życzenie wypłata tygodniówek.

Zakres obowiązków:

  • montaż i serwis instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych oraz mieszkalnych,
  • montaż rozdzielni, szaf i pulpitów sterowniczych zgodnie ze schematem.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub uprawnienia,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • doświadczenie zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,
  • samochód i prawo jazdy - mile widziane.

Ochrona Państwa danych aplikacyjnych jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności dla aplikacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA STOLARZ Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA OPERATOR / PROGRAMISTA MASZYN CNC

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Dremo Personaldienstleistung GmbH

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Zarobki w budownictwie i nieruchomościach: ile zarabia inżynier budowy, a ile designer?

    Zarobki w budownictwie i nieruchomościach: ile zarabia inżynier budowy, a ile designer?

    Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.