eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zabrze › Specjalista ds. środków trwałych

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. środków trwałych

Lokalizacja:

Zabrze

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • koordynowanie obszaru środków trwałych spółki,
  • prowadzenie ewidencji, monitorowanie obiegu dokumentów,
  • wystawianie dokumentów (formularze kapitalizacji, zbycia, przyjęcia, przesunięcia środka trwałego),
  • uczestniczenie w procesie rozliczania inwentaryzacji,
  • prowadzenie czynności związanych z likwidacją i zakupem środków trwałych,
  • przygotowywanie danych do zestawień i sprawozdań z zakresu majątku trwałego,
  • współpraca z pozostałymi zespołami w ramach struktury organizacyjnej.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości w zakresie środków trwałych,
  • mile widziane doświadczenie w środowisku firmy produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego, będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excela) oraz systemu SAP,
  • umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne.

Korzyści:

  • praca w międzynarodowej rozpoznawalnej firmie będącej w fazie stałego wzrostu,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy w przedziale 7:00 - 9:00),
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • dodatkowe świadczenia socjalne oraz paczki świąteczne,
  • miejsce parkingowe dla pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 34 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt

Praca - wiadomości i porady

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

  • GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 9,6% wyższe r/r i wyniosło 8032,96 zł brutto. Względem listopada 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...