eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Specjalista ds. kadr i płac

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania:

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie pracy w Dziale Kadr i Płac
  • nie są Ci obce zasady naliczania wynagrodzeń, przepisy podatkowe, ZUS oraz Prawo Pracy
  • wyróżniasz się komunikatywnością, samodzielnością oraz dobrą organizacją casu pracy
  • świetnie się odnajdujesz w dynamicznym środowisku pracy
  • cechuje Cię zaangażowanie oraz chęć rozwoju w obszarze Kadr i Płac
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów kadrowo-płacowych (Enova, Płatnik i inne), Excel

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dziale kadr i płac Agencji Pracy Tymczasowej
  • stabilne warunki zatrudnienia z konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • możliwości rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe: opieka medyczna w Lux Med, ubezpieczenie grupowe, karta Mulitsport lub dostęp do platformy kafeteryjnej
  • darmowy parking i komfortowe warunki pracy w biurowcu przy ul. Żmigrodzkiej we Wrocławiu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: HR