eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Tychy › Specjalista ds. Finansowych

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Specjalista ds. Finansowych

Lokalizacja:

Tychy

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wspomaganie w zarządzaniu procesami finansowo-księgowymi w Organizacji,
  • Współkoordynowanie i przygotowywanie budżetów, prognoz finansowych oraz analizy odchyleń,
  • Współpracę w przygotowywaniu i wdrażaniu strategii dla organizacji na terenie kraju,
  • Zarządzanie płynnością finansową Organizacji,
  • Aktualizację modeli kosztowych Organizacji,
  • Przygotowywanie miesięcznych sprawozdań finansowych wraz z działem księgowym,
  • Realizację obowiązków informacyjnych i podatkowych Spółek.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w rolach finansowych (menadżer, kontroler, główny księgowy),
  • Wykształcenia wyższego z zakresu finansów, ekonomii lub pokrewnych,
  • Znajomości zagadnień rachunkowości, analizy finansowej oraz prawa podatkowego,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w międzynarodowych organizacjach,
  • Znajomość systemu klasy ERP będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobrej organizacja pracy własnej,
  • Dokładności, systematyczności i zaangażowania.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu europejskim.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego Klienta – firmy konsultingowej, działającej na rynku polskim i europejskim, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-12

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Księgowość / Audyt

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

  • Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Od dawna mamy świadomość, że w świecie globalizacji i rosnącej konkurencji międzynarodowej, zdolność posługiwania się językami obcymi odgrywa bardzo ważną rolę. Wyniki Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego w 2022 roku ...

  • Jak wykorzystać LinkedIn do budowy relacji biznesowych i profilu zawodowego?

    Jak wykorzystać LinkedIn do budowy relacji biznesowych i profilu zawodowego?

    LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...