eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sławno › Operator wózka widłowego

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego

Lokalizacja:

Sławno

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • wykonywanie prac załadunkowych oraz rozładunkowych przy pomocy wózka widłowego
  • kompletowanie zamówień zgodnie z podaną specyfikacją
  • wsparcie pozostałych procesów magazynowych

Oczekujemy:

  • aktualnych uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku przy obsłudze wózka widłowego
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

Mamy do zaoferowania:

  • miejsce pracy - Opoczno
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stawkę miesięczną w wysokości od 4500 zł brutto + premię
  • bezpłatny transport pracowniczy z: Białaczów, Żarnów, Mniszków, Sławno, Przysucha, Drzewica

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-21

do końca oferty: 34 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

  • Nadchodzą nowe przepisy o czasie jazdy i odpoczynku dla kierowcy autobusu

    Nadchodzą nowe przepisy o czasie jazdy i odpoczynku dla kierowcy autobusu

    2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?