eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Mirków › Ustawiacz maszyn (Setter)

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Ustawiacz maszyn (Setter)

Lokalizacja:

Mirków

dolnośląskie

Zadania:

  • Ustawianie i przezbrajanie maszyn (automatów, robotów) przy linii montażowej
  • Wsparcie pracowników linii przy usuwaniu błędów i awarii
  • Współpraca z działem utrzymania ruchu
Poszukujemy osoby która:
  • Ma doświadczenie w pracy z maszynami poprodukcyjnymi
  • Ustawiała parametry i dokonywała przezbrojeń
  • Potrafi radzić sobie z podstawowymi awariami, błędami pojawiającymi się w procesie produkcyjnym
  • Może pracować w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Dobrze przygotowane, rozłożone w czasie szkolenie w okresie wdrożenia oraz możliwości rozwoju już w czasie pracy
  • Zorganizowany dojazd pracowniczy z kierunków Twardogóra i Oleśnica
  • Jasny system premiowy
  • Benefity pozapłacowe m.in. dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie opieki medycznej i karty sportowej

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-12

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Dzień Europy. Jaki wpływ UE na rynek pracy w Polsce?

    Dzień Europy. Jaki wpływ UE na rynek pracy w Polsce?

    9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

  • Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Powszechnie przyjęło się, że jedną z najważniejszych miar dobrobytu mieszkańców danego kraju jest wysokość wynagrodzeń. Natomiast z punktu widzenia poziomu życia istotnie ważniejszy jest wskaźnik dochodu rozporządzalnego. Jest to ...

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości