PracaGrupypl.praca.oferowanaWrocław / Programista Java, J2EE / etat / pilne
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-02-21 09:43:59
    Temat: Wrocław / Programista Java, J2EE / etat / pilne
    Od: "Contium SA" <p...@c...pl>

    Contium SA to ponad 50 osobowy zespół specjalistów zajmujących się
    projektowaniem i wdrożeniami aplikacji biznesowych wspomagających
    komunikację w przedsiębiorstwach. W naszych projektach wykorzystujemy
    najnowsze technologie informatyczne, a innowacyjność jest wpisana na stałe w
    charakter pracy.

    Pracujemy dla największych firm, takich jak Allianz, Tesco, Provident,
    Siemens, Hewlett-Packard, Leroy Merlin, Lukas, Nivea, American Restaurants,
    ING Securities, RTV Euro AGD.

    Programista Java (Wrocław)
    (DRiW/PJ/02/2007)

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Programisty Java.
    Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za tworzenie, wdrażanie i rozwój
    aplikacji biznesowych wykonanych na bazie technologii J2EE dla naszych
    klientów. Kandydatom oferujemy pracę na pełen etat w naszym biurze we
    Wrocławiu. Wszystkie zatrudnione osoby przejdą cykl szkoleń wewnętrznych z
    metodyki prowadzenia projektów informatycznych w Contium oraz z technik
    programowania w J2EE.

    Obowiązki:
    - projektowanie, implementacja i wdrazanie aplikacji biznesowych wykonanych
    w technologiach J2EE na bazie platform Unity, Oracle, IBM i innych
    - rozwój aplikacji wykonanych dla obecnych klientów Contium

    Wymagania:
    - umiejętność programowania w języku Java
    - znajomość innych technologii internetowych (HTML, DHTML, JavaScript, CSS)
    - umiejętność projektowania struktur baz danych
    - mile widziana będzie znajomość J2EE (Java Servlets, JSP, XML/XSL) oraz
    frameworków Hibernate i Spring
    - wykształcenie wyższe (także studenci 4 i 5 roku)
    - umiejętność pracy w zespole
    - chęć dalszego rozwoju

    Oferujemy:
    - ciekawą i rozwijającą pracę w dynamicznym zespole
    - możliwość pracy z najnowszymi technologiami informatycznymi
    - udział w projektach krajowych i międzynarodowych
    - atrakcyjne, stałe zarobki
    - stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
    - indywidualny program wspierania rozwoju zawodowego (szkolenia, literatura,
    dofinansowanie studiów)
    - miłą i luźną atmosferę (możliwość dopasowania godzin pracy)

    Przyjmujemy wyłącznie zgłoszenia nadesłane za pomocą formularza
    zgłoszeniowego dostępnego pod adresem*:

    Jeżeli jesteś osobą ambitną, chcącą się rozwijać i posiadasz umiejętności
    opisane poniżej dołącz do nas i stań się współtwórcą sukcesu naszej firmy.

    Zespół Contium SA

    *Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1