PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa (stała) Flash Developer
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-07-22 02:07:31
    Temat: Warszawa (stała) Flash Developer
    Od: "Pro-Creation" <praca@USUN_TO.pro-creation.pl>

    Agencja interaktywna Pro-Creation poszukuje od zaraz pracownika na
    stanowisko:

    Flash Developer

    Zakres obowiązków:
    - tworzenie projektów internetowych w technologii Macromedia Flash

    Od kandydatów oczekujemy:
    - bardzo dobrej znajomości Flash MX 2004 i języka Action Script 2 popartej
    wykonanymi projektami
    - doświadczenia w intergrowaniu flasha z Java, XML i PHP
    - samodzielności i dojrzałego, profesjonalnego podejścia do pracy

    Oferujemy:
    - stałą pracę w Warszawie w młodym i dynamicznym zespole (współpraca zdalna
    jest wykluczona)
    - atrakcyjne wynagrodzenie

    Portfolio oraz CV prosimy przysyłać e-mailem na adres praca (at)
    pro-creation (dot) pl lub faxem pod numer (22) 578 11 61. Informujemy, że
    odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

    Pro-Creation Sp. z o.o.
    Al. Jerozolimskie 200
    02-486 Warszawa
    tel. (22) 578 11 60
    fax (22) 578 11 61

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1