PracaGrupypl.praca.oferowana[WAWA] Wdrożeniowiec / 0.5 etatu / zlecenie
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-02-20 07:36:10
    Temat: [WAWA] Wdrożeniowiec / 0.5 etatu / zlecenie
    Od: "AGBIT" <a...@p...onet.pl>

    Poszukujemy osoby na stanowisko wdrożeniowca systemów zarządzania firmą.

    Zadania:
    - instalacja i konfiguracja programów u klientów
    - przeprowadzanie prezentacji możliwości programów u klientów
    - konsultacje z klientami w zakresie doboru oprogramowania

    Wymagania:
    - ogólna znajomość dowolnego systemu zarządzania firmą - instalacja i
    konfiguracja
    - znajomość systemów operacyjnych Windows (98,2000,XP)
    - własny samochód

    Mile widziane
    - podstawowa znajomość baz danych (MSSQL lub/i Interbase)
    - znajomość instalacji i konfiguracji programów do obsługi firmy:
    Symfonia, Raks, Insert
    - znajomość podstawowych zasad księgowości

    Oferujemy:
    Szkolenia
    Forma zatrudnienia - część etatu lub umowa zlecenie.
    Liczba godzin pracy do ustalenia.

    Oferty proszę przesyłać na adres praca(at)agbit.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1