PracaGrupypl.praca.oferowanaTelesprzedawca powierzchni reklamowych/zdalna/Wrocław i Oława
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2010-05-05 09:26:08
    Temat: Telesprzedawca powierzchni reklamowych/zdalna/Wrocław i Oława
    Od: "A5tu5" <a...@v...pl>

    Jesteśmy wydawcą dziennika internetowego o tematyce prawno-sądowniczej:
    Zatrudnimy osoby na stanowisko telesprzedawcy miejsc reklamowych.

    Wymagania :

    * doświadczenie w telesprzedaży!
    * łatwość w nawiązywaniu kontaktu
    * komunikatywność
    * wysoka kultura osobista
    * komputer z dostępem do Internetu

    Opis stanowiska

    * W zakresie obowiązków jest nawiązywanie kontaktu z klientami i
    pozyskiwanie reklamodawców.

    Oferujemy :

    * atrakcyjna płaca prowizyjna
    * wysokie stawki
    * niezbędne narzędzia pracy
    * pracę niekolidującą z ewentualnymi obowiązkami dziennymi

    Dodatkowe informacje:
    Prosimy o kontakt: praca [at] ebos.pl

    W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu
    rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych
    (Dz. U. nr 133 poz. 883).

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1