eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaTECHNIK AUTOMATYK (Zielonki)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-05-13 17:16:09
    Temat: TECHNIK AUTOMATYK (Zielonki)
    Od: "Bigram media" <m...@b...pl>

    TECHNIK AUTOMATYK
    W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU
    Oddział Produkcji Wycieraczek
    Valeo Wiper System, Zielonki

    Siłą Valeo jest energia ludzi podejmujących wyzwania, lubiących odpowiedzialne
    zadania, szukających możliwości. Życie w pracy powinno być pasjonujące; w
    Valeo jest.

    Zakres obowiązków: Wykonywanie prac konserwacyjnych i instalacyjnych,
    wykonywanie regulacji urządzeń oraz bieżące naprawy maszyn, prowadzenie
    gospodarki narzędziami i częściami zamiennymi.

    Wymagania: Wykształcenie średnie techniczne (automatyk lub elektryk),
    doświadczenie w serwisowaniu i obsłudze urządzeń elektrycznych
    pneumatycznych, hydrauliki siłowej oraz znajomość obsługi programów
    diagnostycznych dla sterowników SIEMENS, TELEMECANIQUE. Znajomość
    języka angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy: Bardzo dobre warunki pracy, możliwość awansu i rozwoju zawodowego
    w kraju i za granicą.

    Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z zaznaczeniem stanowiska, o
    które ubiega się kandydat wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres:
    Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Oddział Produkcji Wycieraczek, 32-087 Zielonki, ul.
    Pękowicka 23
    Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

    Valeo jest wiodącym na świecie dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego,
    zatrudnia 69000 osób w 24 krajach.
    valeo.com