PracaGrupypl.praca.oferowanaSupervisor / Stala / Pelny etat / Atrakcyjne zarobki
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-10-16 20:09:11
    Temat: Supervisor / Stala / Pelny etat / Atrakcyjne zarobki
    Od: eap <r...@g...com>

    SUPERVISOR DZIAŁU OPERACYJNEGO
    Miejsce pracy: Warszawa
    (nr ref.: SPV 10/07)
    Nasze oczekiwania wobec Kandydatów to:

    * biegła znajomość języka angielskiego
    * minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub
    w zarządzaniu co najmniej 10 osobowym zespołem w call-center
    * wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
    * umiejętność obsługi komputera (Word, Excell, Access)
    * rzetelność, odpowiedzialność oraz analityczny umysł
    * bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz osób podległych
    * zdolność do podejmowania decyzji w sytuacjach stresogennych
    * wysoka kultura osobista

    Za dodatkowe atuty uznamy:

    * dobrą znajomość drugiego języka obcego
    * doświadczenie zawodowe w firmie assistance lub ubezpieczeniowej
    * znajomość systemów Symposium Express Call-Center oraz Crystal
    Reports

    Zakres obowiązków na stanowisku Supervisora Działu Operacyjnego:

    * organizacja pracy i nadzór podległego zespołu operatorów
    * monitorowanie podstawowych KPI`s dla działu
    * usprawnianie procesów obsługowych oraz współpraca z innymi
    działami w firmie
    * współpraca z zagranicznymi filiami Grupy Europ Assistance

    Ze swojej strony oferujemy:

    * bardzo ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej grupie
    ubezpieczeniowej
    * odpowiedzialne stanowisko oraz duży zakres samodzielności
    * możliwość rozwoju zawodowego
    * atrakcyjne wynagrodzenie i szkolenia.

    Kontakt:

    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o
    przesłanie CV
    i listu motywacyjnego w języku polskim na adres:praca@europ-
    assistance.pl

    W temacie wiadomości prosimy umieścić numer referencyjny. Prosimy
    także
    o dopisanie do nadesłanych dokumentów klauzuli wyrażającej zgodę na
    przetwarzanie danych osobowych.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

    www.europ-assistance.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1