eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaSTRATEGIC PLANNER | Poznań
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-12-07 07:38:28
    Temat: STRATEGIC PLANNER | Poznań
    Od: Paweł <p...@i...pl>

    Interactive Solutions Sp. z o. o. świadczy usługi reklamowe w zakresie
    szeroko rozumianego wsparcia interaktywnego oraz BTL. Pracujemy m. in.
    dla: Blend-a-med, Head&Shoulders, Ariel, Vizir, Saatchi&Saatchi,
    Funai, Mobil1, Citi Handlowy, Pepsi, Mio.
    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na
    stanowisko:

    STRATEGIC PLANNER
    Miejsce pracy: Poznań
    Numer Referencyjny: SP

    Wymagania:
    * doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w agencji
    interaktywnej lub w branży pokrewnej
    * wiedza poparta dyplomem (marketing, socjologia, psychologia i
    pokrewne)
    * doświadczenie w opracowywaniu skutecznych strategii komunikacji z
    zakresu ATL/BTL/Interactive
    * umiejętność tworzenia zintegrowanych strategii marketingowych
    (łączenie działań eventowych, internetowych, ambientu)
    * znajomość zagadnień związanych z badaniami konsumenckimi i reklamą
    * wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego, logicznego myślenia,
    * zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista, komunikatywność
    * bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    * umiejętność pracy pod presją czasu

    Zakres obowiązków:
    * opracowywanie i prezentowanie strategii komunikacji
    * planowanie działań promocyjnych w Internecie
    * pomiar, analiza i raportowanie wyników kampanii reklamowych w
    Internecie

    Oferujemy:
    * atrakcyjne zarobki
    * możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    * elastyczne warunki zatrudnienia
    * przyjazną atmosferę pracy w młodym i kompetentnym zespole
    * współtworzenie ciekawych projektów dla prestiżowych klientów

    CV (ze zdjęciem) prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@interactive-
    solutions.pl
    W tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny: SP
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
    mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
    rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych
    Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1