eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaSTARSZY SPECJALISTA (Poznań)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2002-11-12 13:59:49
    Temat: STARSZY SPECJALISTA (Poznań)
    Od: "Bigram media" <m...@b...pl>

    Bank Zachodni WBK
    Poszukujemy wysoko wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

    STARSZY SPECJALISTA
    w Departamencie Bankowości Korporacyjnej w Poznaniu
    ref.: SS/1211

    Wymagania:
    profesjonalne umiejętności kredytowe,
    dobra znajomość procedur bankowych,
    elastyczność w spełnianiu potrzeb klientów,
    wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne,
    umiejętność analitycznego myślenia,
    silna wewnętrzna motywacja,
    kreatywność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz dynamizm w działaniu,
    bardzo dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office.

    Zakres obowiązków:
    zapewnienie świadczenia kompleksowych, opartych na współpracy,
    zintegrowanych usług bankowych szerokiej grupie krajowych i zagranicznych
    klientów korporacyjnych w ramach pracy zespołu,
    budowania dobrych relacji z klientami poprzez zapewnienie najlepszej jakości
    zorientowanych na klienta usług,
    wspieranie realizacji celów biznesowych stawianych przed jednostką w Poznaniu,
    utrzymywanie wysokich standardów jakości portfela kredytowego poprzez
    wdrażanie najlepszych praktyk Banku,
    ścisła współpraca z siecią oddziałów oraz wszystkimi innymi jednostkami Banku.

    Oferujemy ciekawą pracę w zespole z możliwością dalszego rozwoju zawodowego i
    wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska.

    Oferty prosimy składać w terminie 7 dni od daty ukazania się ogłoszenia z
    podaniem numeru referencyjnego na adres:

    Bank Zachodni WBK S.A.
    Departament Partnerstwa Biznesowego, IX piętro
    Poznańskie Centrum Finansowe
    Pl. Andersa 5, 61-894 Poznań

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
    danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
    realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych
    osobowych, Dziennik Ustaw Nr. 133 Poz. 883)