PracaGrupypl.praca.oferowana › Przedstawiciel Handlowy / północno - zachodnia Polska / etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-10-23 14:48:50
    Temat: Przedstawiciel Handlowy / północno - zachodnia Polska / etat
    Od: "Ewa Mazurczyk-Jankowska" <e...@v...pl>

    Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Sprzedaży Klejów

    National Starch & Chemical (www.nationalstarch.com) jest jedną z największych
    firm koncernu ICI produkującą kleje, produkty skrobiowe dla przemysłu i
    przetwórstwa żywności, materiały dla elektroniki i innych gałęzi przemysłu
    oraz polimery syntetyczne. Firma NSC zatrudnia na całym świecie około 10.000
    pracowników, a roczny obrót firmy przekracza 3 miliardy dolarów. Polski
    oddział firmy pełni kluczową rolę w Dziale Produkcji Klejów firmy NSC i
    podejmuje działania zmierzające do umocnienia pozycji NSC na światowym rynku
    klejów. NSC otworzył ostatnio swój zakład produkcyjny w pobliżu Warszawy,
    który odpowiedzialny będzie za realizację ambitnych planów firmy w Polsce i
    innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

    Opis stanowiska:
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż
    produktów firmy NSC na terenie północno-zachodniej Polski oraz utrzymywanie
    istniejących i nowych kontaktów z dużymi klientami. Działania te będą
    koncentrować się na osiąganiu zysku i rozwoju firmy, realizacji finansowych
    planów sprzedaży oraz nawiązywaniu długofalowych i trwałych kontaktów z
    klientami w wyznaczonych obszarach rynkowych. Inżynier Sprzedaży
    odpowiedzialny będzie za aktywną identyfikację nowych obszarów rynkowych oraz
    dużych klientów działających na rynkach będących przedmiotem zainteresowania
    firmy. Konieczne będzie także sporządzanie raportów dotyczących aktywności
    firm konkurencyjnych i trendów rynkowych, przewidywanie zapotrzebowania na
    produkty NSC oraz udzielanie porad technicznych dla klientów. Działania te
    będą początkowo skoncentrowane na rynku obróbki i przetwórstwa drewna.

    Podstawowe wymagania:
    &#8211; język ojczysty polski
    &#8211; wyższe wykształcenie w dziedzinie chemii (polimery) lub technologii obróbki
    drewna
    lub 1-2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży produktów dla
    wymienionych wyżej sektorów,
    &#8211; płynna znajomość języka angielskiego,
    &#8211; umiejętność samodzielnego działania w warunkach zdalnego zarządzania, duża
    motywacja do pracy
    i przedsiębiorczość,
    &#8211; umiejętność nawiązywania kontaktów,
    &#8211; doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami,
    &#8211; umiejętność prezentacji poglądów i prowadzenia negocjacji,
    &#8211; ważne prawo jazdy,
    &#8211; obycie z technologią informatyczną, pożądane doświadczenie z pakietem
    Microsoft Office.

    Zalety oferty:
    Firma oferuje bardzo dobre wynagrodzenie, atrakcyjny pakiet świadczeń
    pracowniczych oraz perspektywiczne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku uzyska także szerokie i nieograniczone
    możliwości awansu zawodowego w dynamicznie rozwijającym się koncernie.

    Jak się zgłosić
    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o składanie zgłoszeń poprzez system
    Internetowego Zarządzania Aplikacjami na stronie (do zgłoszenia prosimy
    dołączyć CV w języku angielskim): www.iza.pl

    Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1