PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista PHP\ mazowieckie\ praca stała (nie zdalna!)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-01-20 18:17:54
    Temat: Programista PHP\ mazowieckie\ praca stała (nie zdalna!)
    Od: Bank Danych o Inżynierach <b...@b...com.pl>

    Programista PHP nr. ref. 1216-05

    Pracodawca:
    Bank Danych o Inżynierach - Doradztwo Personalne

    Wymagania:
    - biegła znajomość programowania w PHP, SQL, Javascript, HTML
    - znajomość systemów Windows 2003 Server i Windows XP Professional
    - znajomość podstaw systemów FreeBSD, Linux
    - znajomość zagadnień systemów kontroli wersji CVS / Subversion będzie
    dodatkowym atutem
    - dobra znajomość języka angielskiego
    - kreatywność
    - dobra organizacja czasu pracy
    Zakres obowiązków:
    - tworzenie i bieżąca administracja serwisów internetowych w
    technologii
    PHP/HTML/JavaScript

    Warunki zatrudnienia:
    Umowa o pracę
    Praca w pełnym wymiarze godzin, w młodym, dynamicznym zespole
    Możliwości rozwoju zawodowego

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Zgłoszenia
    Przez stronę www.bdi.com.pl po wypełnieniu ankiety osobowej

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1