eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista PHP - Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-04-17 13:55:44
    Temat: Programista PHP - Warszawa
    Od: "Grafinet Sp. z o.o." <office@BEZ_SPAMUgt.pl>

    Agencja Interaktywna Grafinet Sp. z o.o. poszukuje osob do pracy w zakresie:

    PROGRAMISTA PHP

    Wymagania:
    znajomosc jezykow: PHP, C, HTML, (JSP mile widziane)
    znajomosc baz danych: MySQL, (PostgreSQL mile widziane)
    znajomosc systemow operacyjnych: Unix, Windows
    kreatywnosc
    umiejetnosc pracy zespolowej
    wyksztalcenie wyzsze informatyczne lub ostatnie lata studiow
    informatycznych
    znajomosc jezyka angielskiego
    opis dotychczasowych prac

    Zadania:
    programowanie aplikacji internetowych i bazodanowych

    Uwagi:
    Zastrzegamy mozliwosc skontaktowania sie tylko z wybranymi osobami
    Po okresie probnym mozliwosc stalej pracy
    Osoby z Warszawy i okolic

    Zalecenia i wymagane informacje:

    Tytul listu: PROGRAMISTA PHP - Nazwisko Imie

    LM + Opis prac + CV w ukladzie:

    - Nazwisko i imie
    - Data ur.
    - Adres zamieszkania
    - Telefon i e-mail
    - Wyksztalcenie
    - Umiejetnosci
    - Doswiadczenie
    - Zainteresowania
    - Opis prac - linki do zrealizowanych do tej pory projektow w ukladzie
    link - opis
    - Wstepne wymagania finansowe

    KOMPLETNE APLIKACJE prosze wysylac pod adres:
    office@BEZ_SPAMUgt.pl [ prosze usunac BEZ_SPAMU ]

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1