PracaGrupypl.praca.oferowanaPraca dla Programisty JAVA / Wrocław
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-08-06 12:44:15
    Temat: Praca dla Programisty JAVA / Wrocław
    Od: kamyk33 <k...@i...pl>

    Programista Java (Wrocław)
    DRW/PJ/07/2008

    Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Programisty Java.
    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie, wdrażanie i
    rozwój aplikacji internetowych wykonanych na bazie technologii
    Hibernate, J2EE, Unity, Oracle, IBM WebSphere, dla klientów takich jak
    American Restaurants, ING Securities, Nivea, RTV Euro AGD, Unizeto
    Technologies.

    Obowiązki:

    - projektowanie, implementacja i wdrażanie aplikacji internetowych
    wykonanych w technologiach Hibernate, J2EE na bazie platform Unity,
    Oracle i IBM WebSphere,
    - rozwój aplikacji wykonanych dla obecnych klientów CONTIUM

    Wymagania:

    - znajomość technologii Hibernate, J2EE, Java Servlets i JSP, Spring,
    umiejętność projektowania struktur baz danych,
    - dodatkowym atutem będzie znajomość innych technologii internetowych,
    w tym: XML/XSL, HTML, DHTML, JavaScript, CSS,
    - wykształcenie wyższe (także studenci 5-ego roku),
    - chęć dalszego rozwoju, dyspozycyjność i gotowość do pracy o
    charakterze zadaniowym,
    - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    - zatrudnienie na cały etat w centrali we Wrocławiu,
    - szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności,
    - pracę w młodym, energicznym zespole,
    - pracę przy ciekawych projektach informatycznych,
    - wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.

    Przyjmujemy wyłącznie zgłoszenia nadesłane za pomocą formularza
    zgłoszeniowego zamieszczonego na www.contium.pl.
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

    Posaidamy również ofertę pracy dla PROGRAMISTY JAVA w CZĘSTOCHOWIE

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1