eGospodarka.pl poleca

PracaGrupyalt.pl.praca.oferowanaPoznań - Tester/Consultant
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2010-08-27 14:24:18
    Temat: Poznań - Tester/Consultant
    Od: eConsulting <p...@e...usun.pl.to>

    Tester/Consultant - Poznań
    Do naszego międzynarodowego projektu poszukujemy osób na stanowisko Tester
    oprogramowania / aplikacji.

    Zadania na tym stanowisku obejmują:
    - Wspieranie Kierownika IT oraz personel działu biznesowego w testowaniu
    - Analiza wymogów użytkowników
    - Przegląd i analiza dokumentacji funkcjonalnej
    - Określenie sposobu, planu oraz skryptów testowania
    - Sprawdzenie, czy testowania aplikacja została ustawiona zgodnie z
    Planem Testów
    - Przeprowadzanie testów ręcznych zgodnie z dokumentacją zawartą w
    planie oraz skryptach testów
    - Informowanie o wszystkich znalezionych problemach i zgłaszanie wad
    Wymagania
    - Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy
    testowych oraz
    dokumentowania wyników testów
    - Znajomość metodologii i narzędzi testowania (np. HP Quality Center,
    Mantis, HP QTP, Load Runner,
    HP Performance Center, JIRA i/lub innego oprogramowania do zarządzania
    testami)
    - Znajomości baz danych MS SQL i/lub Oracle
    - Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Mile widziane:
    - Certyfikat ISEB/ISTQ lub ISTQB Foundation Level / ISTQB Advanced
    Technical Tester
    - Znajomości zagadnień dotyczących automatyzacji testów

    Typ umowy: etat/na czas nieokreślony
    Wynagrodzenie miesięczne brutto: 5000 - 10000 PLN zależnie od doświadczenia
    zawodowego

    W celu zgłoszenie swojej kandydatury na powyższe stanowisko proszę
    przysłać swój
    życiorys do 15-tego września w formacie. MS-Word lub OO na nasz adres
    mailowy
    podając słowo kluczowe "Testing" w temacie maila.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na
    przetwarzanie moich
    danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
    rekrutacji (zgodnie
    z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133
    poz.
    883)".

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1