PracaGrupypl.praca.oferowanaPoszukiwany PROGRAMISTA MS.NET / Wrocław
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-03-22 07:54:57
    Temat: Poszukiwany PROGRAMISTA MS.NET / Wrocław
    Od: kamyk33 <k...@i...pl>

    Przez 10 lat działalności na rynku, spółka Contium SA zbudowała bazę
    ponad 100 lojalnych klientów wśród średnich i dużych organizacji,
    często liderów w swoich branżach. Dostarczamy im wysokiej jakości
    rozwiązania informatyczne m.in. z zakresu pracy grupowej, zarządzania
    wiedzą, e-commerce i billingu. W Contium stawiamy na najlepszych. W
    naszych biurach we Wrocławiu, Częstochowie, Warszawie i Londynie
    pracuje obecnie ponad 90 specjalistów. Jeśli chcesz pracować przy
    ambitnych projektach, w swobodnej i zespołowej atmosferze, dołącz do
    nas!

    Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Programisty
    Microsoft.NET. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie i
    rozwój aplikacji internetowych wykonanych w technologiach
    Microsoft.NET (C#, ASP.NET) dla naszych klientów, m.in. Nestle,
    Masterfoods, Hewlett-Packard, Siemens.

    PROGRAMISTA MS . NET

    Obowiązki:
    * projektowanie i implementacja aplikacji internetowych wykonanych w
    technologiach Microsoft,
    * rozwój aplikacji internetowych wykonanych dla obecnych klientów
    Contium S.A.,
    * wdrażanie i integracja oprogramowania firm trzecich wykorzystujących
    technologie internetowe.

    Wymagania:
    * gruntowna znajomość technologii Microsoft.NET i ASP.NET,
    * mile widziana znajomość technologii MS SharePoint,
    * bardzo dobra znajomość innych technologii internetowych, w tym:
    HTML, DHTML, JavaScript, CSS, XML/XSL,
    * umiejętność projektowania struktur baz danych i ich implementacji w
    środowiskach Microsoft SQL Server, MSDE i Access,
    * wykształcenie wyższe (także studenci 5 roku),
    * chęć dalszego rozwoju, dyspozycyjność i gotowość do pracy o
    charakterze zadaniowym,
    * mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:
    * zatrudnienie na cały etat w biurze we Wrocławiu,
    * szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności,
    * pracę w młodym, energicznym zespole,
    * pracę przy ciekawych projektach informatycznych,
    * wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i
    zaangażowania.

    Prosimy o składanie oferty wyłącznie przez formularzu dostępnym na
    naszych stronach http://www.contium.pl/contium_career.xml z
    zaznaczeniem odpowiedniego nr ref. DRW/PMS/03/2008.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1