PracaGrupypl.praca.oferowanaPRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA (Warszawa)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2002-02-15 16:04:47
    Temat: PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA (Warszawa)
    Od: "Bigram media" <m...@b...pl>

    KANUF
    EUROPEJSKA POTĘGA W BUDOWNICTWIE

    KNAUF CIĘ POSZUKUJE

    Jesteśmy czołową, międzynarodową firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją
    materiałów budowlanych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy
    osób na stanowisko:

    PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA
    nr ref.: AABWIC/02.2002

    Zakres obowiązków:
    utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
    kontrola realizacji zamówień
    raportowanie sprzedaży do Biura Centralnej Sprzedaży
    współpraca z działami logistyki zakładów produkcyjnych i spedycją.

    Wymagania:
    wiek 25-35 lat
    wykształcenie minimum średnie
    doskonała znajomość obsługi komputera w środowisku MS Office
    bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    dyspozycyjność.

    Oferujemy:
    ciekawą pracę w zgranym młodym zespole, w dużej międzynarodowej firmie
    wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i doświadczenia.

    List motywacyjny w języku polskim i niemieckim wraz z życiorysem i zdjęciem
    prosimy kierować pod adresem:

    Knauf Sp. z o.o.
    ul. Światowa 25
    02-229 Warszawa
    Pani Agnieszka Szcześniak