PracaGrupypl.praca.oferowana › Oferta pracy na etat: Programista PHP
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2011-10-26 08:01:02
    Temat: Oferta pracy na etat: Programista PHP
    Od: n...@p...it

    Oferta pracy na etat z portalu Profesja.IT
    Stanowisko: Programista PHP

    opis:Internet Designers Sp. z o.o. - agencja marketingu interaktywnego typu full
    service, oferująca kompleksowe usługi z zakresu kształtowania strategii, kreacji i
    promocji w mediach interaktywnych, m.in. web, e-commerce, mobile, seo, social media.

    Doradzamy, realizujemy, wdrażamy, dbamy.
    15 lat doświadczeń.
    Baza Wrocław.

    Pracujemy na sukces naszych Klientów: Lukas Bank, Leroy Merlin, Nestle, Heinz,
    Santander, HP, Siemens, Rockwool, BRW, Nałęczowianka, Auchan, ING, Cititravel.pl,
    AmRest, Pudliszki i wiele innych...

    Gotowy by brać udział w najciekawszych projektach dla najlepszych marek?
    Dziel z nami swój potencjał!

    W związku z nowymi wyzwaniami stojącymi przed naszą Firmą poszukujemy osoby na
    stanowisko Programisty PHP, odpowiedzialnej za wdrażanie aplikacji webowych.

    Programista PHP
    PHP/ID/10.2011

    Obowiązki:
    o projektowanie i implementacja stron i aplikacji internetowych,
    o rozwój stron internetowych wykonanych dla obecnych klientów Internet Designers Sp.
    z o.o.

    Oferujemy:
    o zatrudnienie na cały etat w centrali agencji interaktywnej we Wrocławiu
    o pracę w doświadczonym, energicznym zespole specjalistów
    o kontakt z wiodącymi technologiami i zaawansowanymi rozwiązaniami www
    o samodzielność i możliwości rozwoju
    o wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.

    wymagane umiejętności:XHTML, CSS, PHP, XML, Mysql, OOP, SVN/Git

    wymagania:o bardzo dobra znajomość dostępnych standardów i technologii w zakresie
    edycji i programowania z wykorzystaniem XHTML, CSS, PHP, XML, Mysql
    o praktyczna znajomość programowania obiektowego (OOP)
    o praktyczna znajomość systemów kontroli wersji (SVN/Git)
    o znajomość zasad funkcjonowania systemów do zarządzania treścią
    o znajomość standardów ogólnie obowiązujących na rynku
    o dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
    o podstawowa znajomość standardów SEO
    o mile widziana znajomość XSL

    dodatkowe informacje:Link do oferty: http://www.id.pl/#/kariera/php-id-10-2011

    data rozpoczęcia naboru:2011-10-26

    data zakończenia naboru:2011-11-30

    wynagrodzenie:

    wykształcenie:

    doświadczenie:

    ilość wakatów:1

    miasto:Wrocław

    link do oferty: http://www.profesja.it/oferta/programista-php,641

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1