eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaMENEDŻER IT (Zielonki)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-06-23 09:36:27
    Temat: MENEDŻER IT (Zielonki)
    Od: "Bigram media" <m...@b...pl>

    Siłą Valeo jest energia ludzi podejmujących wyzwania, lubiących odpowiedzialne
    zadania, szukających możliwości. Życie w pracy powinno być pasjonujące; w
    Valeo jest.

    MENEDŻER IT
    nr ref. IT/06/03

    Zakres obowiązków:
    Zarządzanie pracą w dziale IT, zapewnienie sprawności działania systemów
    informatycznych (ERP, poczta, serwery, aplikacje biurowe), monitoring i
    implementacja nowych technologii informatycznych, raportowanie do Kontrolera
    Finansowego.

    Wymagania:
    Wykształcenie wyższe (informatyka), biegła znajomość systemów klasy ERP (SAP
    i/lub MFG/PRO), doświadczenie w zakresie wdrożeń systemów ERP lub
    sprawowania funkcji menedżerskich w dziale IT, doświadczenie w pracy w
    zakładzie produkcyjnym (systemy logistyczne, finansowe), praktyczna wiedza z
    zakresu przygotowywania i zarządzania budżetem IT, znajomość administracji
    Windows NT/2000, Lotus Notes, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w
    mowie i piśmie. Znajomość języka francuskiego mile widziana.

    Oferujemy: Bardzo dobre warunki pracy, możliwość awansu i rozwoju zawodowego
    w kraju i za granicą.

    Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z zaznaczeniem stanowiska, o
    które ubiega się kandydat wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres:
    Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Oddział Produkcji Wycieraczek
    32-087 Zielonki, ul. Pękowicka 23

    Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

    Valeo jest wiodącym na świecie dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego,
    zatrudnia 69000 osób w 24 krajach.
    valeo.com