PracaGrupypl.praca.oferowanaKrakow/Etat/Ekspert VoIP (nr. ref. 03)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-05-29 17:25:18
    Temat: Krakow/Etat/Ekspert VoIP (nr. ref. 03)
    Od: "Eicos" <e...@g...pl>

    Firma z kapitalem norweskim rozpoczynajaca dzialalnosc w Krakowie
    poszukuje osob na stanowiska:

    Ekspert VoIP (nr. ref. 03)

    Opis stanowiska:
    - osoba zatrudniona na tym stanowisku bedzie odpowiadzialna
    za konfiguracje i nadzor uslug VoIP,
    - mozliwosc rozwoju zawodowego,
    - praca na miejscu w firmie.

    Oferujemy:
    - atrakcyjne warunki finansowe,
    - szkolenia,
    - praca na umowe zlecenia lub o dzielo, mozliwe umowa o prace.

    Wymagania:
    - SIP,
    - MGCP,
    - SCCP,
    - QoS,
    - znajomosc tcpdump lub snoop,
    - konfiguracja bramek PSTN (Cisco, Audiocodecs),
    - doswiadczenie w realizacji projektow informatycznych,
    - dobra znajomosc j. angielskiego.

    CV prosimy wysylac na adres: jobs(at)eicos.net.
    Prosimy dodac klauzule o przetwarzaniu danych osobowych.

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1