PracaGrupypl.praca.oferowanaKIEROWNIK PUNKTU SPRZEDAŻY (TELEPUNKTU) (Ostrowiec Wielkopolski)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-08-15 14:50:38
    Temat: KIEROWNIK PUNKTU SPRZEDAŻY (TELEPUNKTU) (Ostrowiec Wielkopolski)
    Od: "Bigram media" <m...@b...pl>

    TELEKOMUNIKACJA POLSKA
    lider na rynku usług telekomunikacyjnych
    w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów
    na stanowisko:

    KIEROWNIK PUNKTU SPRZEDAŻY (TELEPUNKTU)

    Pion Klientów Indywidualnych Obszar w Kaliszu
    miejsce pracy: Telepunkt w Ostrowie Wlkp.
    nr ref.: IT/TELE/1808

    Podstawowe zadania na stanowisku:
    zarządzanie pracą Punktu Sprzedaży (Telepunktu)
    kierowanie sprzedażą usług i produktów GK TP
    skierowanych do Klientów indywidualnych
    kierowanie działaniami informacyjno-promocyjnymi
    skierowanymi do swojego segmentu Klientów
    analizowanie wyników sprzedaży, podejmowanie działań
    wspierających sprzedaż oraz ewentualnych działań naprawczych
    analiza potencjału lokalnego rynku, potrzeb
    Klientów oraz konkurencji
    monitorowanie realizacji zamówień i zawieranie
    kontraktów, nadzór nad raportowaniem sprzedaży
    współpraca z Pionem Sieci w zakresie realizacji podstawowych zadań Punktu
    Sprzedaży.

    Oczekiwania wobec kandydatów:
    wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
    doświadczenie w sprzedaży
    znajomość technik sprzedaży
    znajomość technik negocjacji
    znajomość aplikacji MS Office
    doświadczenie w kierowaniu zespołami sprzedażowymi minimum 2 lata
    umiejętność negocjacji i przekonywania
    umiejętności komunikacyjne
    zdolność do adaptacji, reagowania na niespodziewane wyzwania
    umiejętność pracy pod presją czasu i celów
    wewnętrzna motywacja do pracy oraz aktywność
    prawo jazdy kat. B.

    W zamian oferujemy pracę w firmie cieszącej się
    dużym uznaniem na rynku, możliwość poszerzenia
    dotychczasowego doświadczenia zawodowego, ustawicznego
    doskonalenia wiedzy i umiejętności zawodowych
    oraz atrakcyjny pakiet wynagrodzeń adekwatny do
    osiąganych wyników.

    Wszystkich zainteresowanych kandydatów
    spełniających przedstawione wymagania zapraszamy
    do przesłania życiorysu, listu motywacyjnego,
    oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez TP danych
    osobowych w zakresie doboru zawodowego (zgodnie z
    Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych), na adres naszego
    agenta medialnego.

    BIGRAM S.A. - Personnel Consulting
    Al. Wilanowska 372, 02-665 Warszawa
    fax:(+48 22) 848-70-30, e-mail: tp-tele1808
    @bigram.pl

    Na kopercie i w temacie maila prosimy podać numer
    referencyjny stanowiska.

    Termin składania dokumentów: 22 sierpnia 2003 r.

    Odpowiemy wyłącznie na najlepsze oferty.