eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › Cały kraj / Doradca Bankowy
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-05-06 20:47:23
    Temat: Cały kraj / Doradca Bankowy
    Od: "tomek" <t...@i...pl>

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na
    stanowisko Doradcy Bankowego.

    Miejsce pracy: Warszawa, Lublin, Wrocław, Poznań

    Zakres obowiązków:
    opieka na obecnymi Klientami i pozyskiwanie nowych, doradztwo w zakresie
    oferowanych usług.

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe (min. licencjat), preferowane w dziedzinie finansów,
    bankowości, zarządzania
    - doświadczenie - nie wymagane (zapewniamy szkolenie)
    - znajomość obsługi komputera
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego
    - oczekujemy samodzielności, kreatywności, zdolności interpersonalnych,
    zorientowania na osiąganie wyników.

    Oferujemy:
    ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki
    zatrudnienia, umowę o pracę, pakiet szkoleń, pracę w młodym i dynamicznym
    zespole.

    CV oraz list motywacyjny w języku angielskim prosimy nadsyłać w terminie 7
    dni od daty ukazania się ogłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy, że
    skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1