PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/tester oprogramowania/woj. dolnośląskie/nr ref. 916-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-03-31 23:27:45
    Temat: BDI/tester oprogramowania/woj. dolnośląskie/nr ref. 916-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    tester oprogramowania

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
    - znajomość SQL
    - znajomość relacyjnych baz danych
    - doświadczenie w testowaniu aplikacji
    - podstawowe umiejętności w programowaniu
    - umiejętność analitycznego myślenia
    - znajomość MS Office
    - umiejętność pracy w grupie
    - wskazana znajomość j. angielskiego

    Zakres obowiązków:
    - przygotowywanie dokumentacji testowej
    - opracowanie przypadków testowych
    - przeprowadzanie testów oprogramowania
    - analiza wyników i opracowanie raportów
    - opracowanie danych do testów
    - monitorowanie zgłaszanych błędów

    Miejsce podjęcia pracy:
    dolnośląskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    916-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1