PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/technolog/woj. łódzkie/nr ref. 878-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-03-05 08:32:30
    Temat: BDI/technolog/woj. łódzkie/nr ref. 878-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, producenta artykułów wyposażenia łazienek, poszukujemy
    kandydatów na stanowisko:

    technolog

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne (preferowana budowa maszyn lub
    przetwórstwo tworzyw),
    - min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    - umiejętność projektowego podejścia do prowadzonych prac (harmonogramy,
    zasoby, koszty, itp.),
    - biegła znajomość obsługi programów: AUTO CAD, MS Office, MS Project,
    - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    - kreatyność, otwartość na zmiany,
    - solidność, zorganizowanie,
    - prawo jazdy kat. B.

    Zakres obowiązków:
    - nadzór nad procesem produkcji - zgodność z dokumentacją technologiczną i
    jakościową,
    - sporządzanie i weryfikowanie struktur wyrobowych,
    - organizacja i nadzór nad próbami technologicznymi prowadzonymi na zlecenie
    Działu Badań i Rozwoju,
    - optymalizacja procesu produkcyjnego (koszt - jakość),
    - oprzyrządowanie i narzędzia w procesie produkcyjnym,
    - sporządzanie dokumentacji techniczno - technologicznej,
    - prowadzenie procesu wdrożenia nowych wyrobów (osprzęt, próby
    technologiczne, itp.),
    - nadzór nad inwestycjami we współpracy ze służbami utrzymania ruchu,
    - kontakty w zakresie wdrożeń, zakupu maszyn i urządzeń, przeprowadzania
    prób technologicznych nowych surowców i materiałów,
    - sporadyczne wyjazdy, głównie na terenie kraju.

    Miejsce podjęcia pracy:
    łódzkie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    878-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1