PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/technik serwisu/woj. mazowieckie/nr ref. 921-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-04-03 08:22:01
    Temat: BDI/technik serwisu/woj. mazowieckie/nr ref. 921-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, firmy działającej w branży zajmującej się produkcją
    urządzeń dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, chemicznego i
    farmaceutycznego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    technik serwisu

    Wymagania:
    - wykształcenie min. średnie techniczne z zakresu mechaniki, maszyn
    przemysłu spożywczego lub automatyki,
    - min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze technicznej komponentów instalacji
    przemysłu spożywczego lub kosmetycznego,
    - dobra znajomość języka angielskiego,
    - uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem,
    - umiejętności analityczne oraz samodzielność,
    - prawo jazdy i gotowość do częstych wyjazdów.

    Zakres obowiązków:
    - instalowanie, uruchamianie, naprawy oraz przeglądy komponentów instalacji,
    - uczestniczenie w budowie i rozruchu nowych instalacji.

    Firma oferuje:
    - możliwość dalszego rozwoju w ramach międzynarodowej firmy,
    - pakiet szkoleń i możliwość zdobycia uprawnień.

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    921-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1