PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/stażysta w dziale rekrutacji/woj. mazowieckie/nr ref. 823-03
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-12-09 08:31:49
    Temat: BDI/stażysta w dziale rekrutacji/woj. mazowieckie/nr ref. 823-03
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Bank Danych o Inżynierach poszukuje kandydatów na stanowisko:

    stażysta w dziale rekrutacji

    Pracodawca:
    Bank Danych o Inżynierach

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe kierunkowe (ewentualnie studenci ostatnich lat),
    - znajomość zagadnień dotyczących rynku pracy i procesów rekrutacyjnych,
    - biegła znajomość minimum jednego języka zachodniego,
    - chęć poznania zasad działania firmy doradztwa personalnego,
    - umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem w zakresie aplikacji
    biurowych,
    - łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z ludźmi.

    Zakres obowiązków:
    - asystowanie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
    - administrowanie dokumentami kandydatów,
    - obsługa zgłoszeń kandydatów,
    - prowadzenie korespondencji z kandydatami.

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    staż bezpłatny

    Zaniteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety na stronach www.bdi.com.pl i
    zgłoszenie zainteresowania oferta o nr. ref. 823-03.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1