PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/projektant J2EE/woj. mazowieckie/nr ref. 985-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-06-18 16:37:47
    Temat: BDI/projektant J2EE/woj. mazowieckie/nr ref. 985-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    projektant J2EE

    Wymagania:
    - wykształcenie informatyczne
    - min. rok pracy na stanowisku programisty lub uczestnictwo w kilku
    projektach
    - praktyczna znajomość technologii J2EE
    - znajomość narzędzi CASE, WSAD lub Eclipse
    - umiejętność tworzenia dokumentacji do tworzonych komponentów
    - znajomość języka angielskiego (technicznego)

    Zakres obowiązków:
    - opracowywanie projektu komponentów systemu
    - kontrola produktów projektówych
    - opracowywanie zmian zaistniałych podczas realizacji systemu

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    985-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1