PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/programista ABAP/woj. mazowieckie/nr ref. 1042-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-08-02 18:59:10
    Temat: BDI/programista ABAP/woj. mazowieckie/nr ref. 1042-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy
    kandydatów na stanowisko:

    programista ABAP

    Wymagania:
    - Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub ekonomiczne),
    - bardzo dobra znajomość języka programowania ABAP i SAP Scripts,
    - preferowane doświadczenie w tworzeniu raportów SAP,
    - znajomość Report Painter i BEX Analyzer (BW),
    - doświadczenie w programowaniu w ABAP w międzynarodowej firmie,
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
    - chęć rozwoju w zakresie zdobywania umiejętności programistycznych, a nie
    kierowniczych, czy związanych z wdrażaniem systemów,
    - umiejętność współpracy w zespole i elastyczność w działaniu.

    Zakres obowiązków:
    - Udział w międzynarodowych projektach ukierunkowanych na rozwój systemu
    informatycznego firmy (nowa funkcjonalność, przygotowywanie raportów SAP).

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    1042-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1