PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/planista produkcji/woj. mazowieckie/nr ref. 859-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-02-06 09:05:41
    Temat: BDI/planista produkcji/woj. mazowieckie/nr ref. 859-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, światowego lidera w produkcji zintegrowanych systemów
    elektronicznych w zabudowie metalowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    planista produkcji

    Wymagania:
    - Wykształcenie wyższe techniczne,
    - minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie
    produkcyjnej,
    - dobra znajomość procesów produkcyjnych,
    - biegłość w posługiwaniu się arkuszami kalkulacyjnymi,
    - umiejętność komunikowania wymagań,
    - zdolności matematyczne, precyzja i dokładność w działaniu,
    - dobra znajomość języka angielskiego.

    Zakres obowiązków:
    - Przegląd zamówień klienta dla całej fabryki i generowanie planów
    produkcyjnych,
    - włączając w to wymagania dotyczące maszyn oraz pracowników produkcji,
    - przegląd zapotrzebowania na rekrutację personelu produkcji i
    konfrontowanie z zamówieniami klientów I modelem kosztowym dla produktu,
    - ustawianie systemu ERP dla fabryki (IFS) w celu zautomatyzowania procesu
    przetwarzania danych planowania produkcji dotyczących czasów operacji i
    danych zamówień klienta,
    - zapewnienie dokładności czasów pracy maszyn w systemie,
    - przeprowadzanie analiz produkcji dla każdej linii produkcyjnej w oparciu o
    plan produkcji i zweryfikowane czasy pracy maszyn,
    - kalkulowanie wydajności każdej linii produkcyjnej w oparciu o rzeczywistą
    produkcję przyrównaną do teoretycznej,
    - przeprowadzanie analiz czasów przestojów maszyn i wprowadzanie planów
    zwiększenia czasów pracy maszyn w fabryce.

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    859-04

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1