PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/konsultant handlowy w dziale IT/woj. mazowieckie/nr ref. 1019-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-07-12 18:44:52
    Temat: BDI/konsultant handlowy w dziale IT/woj. mazowieckie/nr ref. 1019-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    konsultant handlowy w dziale IT

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
    - bardzo dobre umiejętności z zakresu technik sprzedaży,
    - znajomość technologii teleinformatycznych, z uwzględnieniem transmisji
    danych i telefonii IP i lub telefonii ISDN,
    - wiedza w zakresie handlowym dotycząca znajomości rozwiązań sieciowych
    Cisco lub Nortel Networks,
    - bardzo dobra znajomość rynku teleinformatycznego,
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Zakres obowiązków:
    - pozyskiwanie nowych klientów,
    - przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych,
    - realizacja założonych budżetów sprzedaży,
    - utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy.

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    1019-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1