PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/kierownik robót elektrycznych/woj. mazowieckie/nr ref. 986-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-06-22 12:22:10
    Temat: BDI/kierownik robót elektrycznych/woj. mazowieckie/nr ref. 986-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    kierownik robót elektrycznych

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne (profil elektryczny),
    - 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    - dobra znajomość języka angielskiego,
    - doświadczenie w prowadzeniu dużych inwestycji,
    - uprawnienia budowlane,
    - umiejętność kierowania zespołami ludzkimi oraz oceny pracy firm
    podwykonawczych,
    - dobra organizacja czasu pracy.

    Zakres obowiązków:
    - kierowanie zespołem inżynierów nadzorujących instalacje, testowanie oraz
    rozruch wszystkich systemów elektrycznych,
    - współpraca z kierownikiem robót mechanicznych, kierownictwem budowy oraz
    podwykonawców.

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    986-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1