PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/kierownik działu systemów sieciowych/woj. dolnośląskie/nr ref. 840-03
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-01-07 09:36:53
    Temat: BDI/kierownik działu systemów sieciowych/woj. dolnośląskie/nr ref. 840-03
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    kierownik działu systemów sieciowych

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne (telekomunikacja, informatyka lub
    elektronika)
    - doświadczenie w administrowaniu siecią w dużej firmie o złożonej
    strukturze telekomunikacyjnej
    - znajomość zagadnień związanych z nowoczesną telefonią stacjonarną w firmie
    - umiejętność projektowania, konfigurowania i administrowania sieciami
    opartymi na urządzeniach CISCO
    - biegła znajomość sieciowych systemów biezpieczeństwa typu firewall, IDS
    - umiejętność określania i egzekwowania polityki bezpieczeństwa sieci
    - umiejętność zarządzania zezpołem i projektem
    - min. średnia znajomość j. angielskiego.

    Zakres obowiązków:
    - rozwój i prawidłowe funkcjonowanie sieci LAN, WAN i systemów
    bezpieczeństwa sieciowego
    - zapewnienie bezpieczeństwa sieci.

    Miejsce podjęcia pracy:
    dolnośląskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Zaniteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety na stronach www.bdi.com.pl i
    zgłoszenie zainteresowania oferta o nr. ref. 840-03.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1