PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/inżynier projektant (instalacje procesowe)/woj. mazowieckie/nr rer. 930-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-05-03 20:24:04
    Temat: BDI/inżynier projektant (instalacje procesowe)/woj. mazowieckie/nr rer. 930-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    inżynier projektant (instalacje procesowe)

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, automatyka)
    - co najmniej 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w
    międzynarodowej firmie (preferowana branża spożywcza)
    - biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    - znajomość języka rosyjskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    - biegła znajomość oprogramowania MS Office
    - biegła znajomość AutoCad
    - gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    - prawo jazdy kat. B (czynny kierowca)

    Zakres obowiązków:
    - odpowiedzialność za realizację projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów
    - zarządzanie projektami i kontrola terminów
    - reprezentowanie firmy
    - przygotowywanie dokumentacji dotyczącej projektów
    - poszukiwanie dostawców sprzętu i usług w ramach przydzielonych projektów
    oraz negocjacje warunków kontraktów
    - ścisła kooperacja z klientami, dostawcami i współpracownikami w zakresie
    prowadzonych projektów

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    930-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1