PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/inżynier produkcji (produkcja tulei cylindrycznych)/woj. wielkopolskie/nr ref. 911-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-03-31 23:31:39
    Temat: BDI/inżynier produkcji (produkcja tulei cylindrycznych)/woj. wielkopolskie/nr ref. 911-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    inżynier produkcji (produkcja tulei cylindrycznych)

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe, techniczne,
    - dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego,
    - dobra znajomość obsługi komputera np. Auto Cad,
    - umiejętność pracy w zespole.

    Zakres obowiązków:
    - współudział w wykonaniu zadań zleconych przez Kierownika Działu lub
    wynikających z realizowanej przez Spółkę polityki jakości, środowiskowej i
    BHP,
    - współudział w organizacji pracy w zakresach: planowanie, przygotowanie i
    koordynowanie produkcji, sporządzenie i aktualizacja dokumentacji
    technologicznej, produkcyjnej i jakościowej i zapewnienie właściwego jej
    obiegu,
    - kształtowanie procesu produkcyjnego pod względem efektywności,
    kształtowanie stanowisk pracy pod względem efektywności i ergonomii,
    opracowanie i aktualizacja parametrów technologicznych, norm zużycia i
    pracochłonności,
    - współpraca w zakresie składania zamówień na surowce, materiały,
    komponenty, części zamienne i usługi (w tym usługi remontowe i budowy
    narzędzi),
    - magazynowanie produkcji w toku,
    - optymalizacja stanów produkcji w toku,
    - wybór dostawców i współpraca z dostawcami nad poprawą jakości ich
    produktów (wspólnie z działem zakupów),
    - współudział w ewidencjonowaniu i sprawozdawczości gospodarki zasobami i
    wykonania produkcji na potrzeby własne, innych działów, w szczególności
    ewidencjonowanie ilości wyprodukowanych wyrobów, ilości braków, czasu pracy
    pracowników, zużycia materiałów i surowców,
    - współudział w koordynacji działań z pozostałymi jednostkami
    organizacyjnymi firmy i z kooperantami z zewnątrz,
    - współudział w planowaniu i koordynacji inwestycji dotyczących danego
    centrum zysku (grupy produktowej),
    - współpraca w zakresie koordynacji prac rozwojowych nad istniejącymi lub
    nowymi produktami wchodzącymi w zakres asortymentowy danej grupy produktowej
    (centrum zysku),
    - współpraca w zakresie kontroli jakości produkowanych wyrobów lub
    świadczonych usług.

    Firma oferuje:
    - szkolenia specjalistyczne i językowe.

    Miejsce podjęcia pracy:
    wielkopolskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    911-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1