PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/inżynier produkcji (produkcja tłoków)/woj. wielkopolskie/nr ref. 910-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-03-31 23:31:59
    Temat: BDI/inżynier produkcji (produkcja tłoków)/woj. wielkopolskie/nr ref. 910-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego kienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    inżynier produkcji (produkcja tłoków)

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe, techniczne,
    - dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego,
    - dobra znajomość obsługi komputera np. Auto Cad,
    - umiejętność pracy w zespole.

    Zakres obowiązków:
    - udział w pracach produkcji tłoków zapewniająca prawidłową, terminową i
    jakościową realizację procesów produkcyjnych z zastosowaniem obowiązujących
    w tym zakresie instrukcji i przepisów,
    - udział w realizacji produkcji w oparciu o miesięczne plany produkcyjne i
    Instrukcję Technologiczną (technologię) oraz transport do magazynu wyrobów
    gotowych z zachowaniem identyfikacji oraz indentyfikalności,
    - wykonywanie działań korekcyjnych w przypadku wystąpień odchyleń w
    realizowanych procesach produkcyjnych,
    - stosowanie w wykonywanej pracy systemu jakości, zgodnie z " Księgą
    Jakości " Spółki ,spełniającej wymogi norm QS 9000 i VDA 6.1., ISO / TS
    16.949.5,
    - realizowanie procesów produkcyjnych z przestrzeganiem obowiązujących
    przepisów BHP, przeciwpożarowych i innych oraz Zakładowego Regulaminu
    Pracy.6,
    - współpraca z komórką normowania w zakresie prawidłowości i aktualności cen
    technologicznych na produkowany asortyment,
    - współpraca w zakresie sporządzania zapotrzebowania na środki niezbędne do
    utrzymania w ruchu środków produkcji,
    - współpraca w zakresie raportowania zadań wykonywanych obszarze działań.

    Firma oferuje:
    - szkolenia specjalistyczne i językowe.

    Miejsce podjęcia pracy:
    wielkopolskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    910-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1