PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/inżynier ds. zapewnienia jakości/woj. pomorskie/nr ref. 1022-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-07-22 17:51:03
    Temat: BDI/inżynier ds. zapewnienia jakości/woj. pomorskie/nr ref. 1022-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    inżynier ds. zapewnienia jakości

    Wymagania:
    - minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku zapewnienia jakości (praca
    bezpośrednio z klientem lub dostawcami),
    - wiedza dotycząca: technik inżynieryjnych i procesów wytwarzania, procesów
    kontroli statystycznej, kalibracji przyrządów pomiarowych, podstaw
    tolerowania geometrii,
    - komunikacyjna znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie
    dodatkowym atutem,
    - umiejętności komunikacyjne i dyplomatyczne w relacjach z klientami,
    - preferowana wiedza dotycząca: metrologii, aplikacji maszyn pomiarowych 3D,
    analizy kół zębatych,
    - umiejętność obsługi CAD

    Zakres obowiązków:
    - przygotowywanie i przedstawianie klientom PPAP'ów,
    - przewodzenie zespołom ds. poprawy jakości,
    - identyfikowanie potrzeb szkoleniowych związanych z jakością,
    - analizowanie reklamacji,
    - zapewnianie efektywnej komunikacji z klientem przekazując mu informacje
    dotyczące przyczyn ewentualnych problemów jakościowych, uzyskiwanie
    specyfikacji i zatwierdzenia od klienta,
    - zapewnianie pomocy od strony jakościowej we wprowadzaniu nowych produktów,
    - wspieranie zakładowego systemu zarządzania jakością,
    - składanie wizyt u klienta,
    - śledzenie osiągnięć jakościowych w zakładzie.

    Miejsce podjęcia pracy:
    pomorskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    1022-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1