PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/inżynier ds. odbioru inwestycji - laboratoria farmaceutyczne/woj. pomorskie/nr ref. 902-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-03-29 20:02:35
    Temat: BDI/inżynier ds. odbioru inwestycji - laboratoria farmaceutyczne/woj. pomorskie/nr ref. 902-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    inżynier ds. odbioru inwestycji - laboratoria farmaceutyczne

    Wymagania:

    wykształcenie wyższe chemiczno-techniczne,

    kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - najlepiej przy budowie
    lub modernizacji fabryk farmaceutycznych lub laboratoriów farmaceutycznych,

    mile widziane uprawnienia budowlane,

    dobra znajomość języka angielskiego,

    komunikatywność, dynamizm i zdecydowanie,

    rzetelność i odpowiedzialność.

    Zakres obowiązków:

    przystosowanie nowo wybudowanych laboratoriów pod względem technicznym do
    użytku przez Dział Badań i Rozwoju,

    instalacja sprzętu laboratoryjnego w nowo wybudowanych laboratoriach z
    uwzględnieniem potrzeb działu Badań i Rozwoju oraz możliwości kubaturowych.

    Miejsce podjęcia pracy:
    pomorskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    902-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1