PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/doradca techniczno-handlowy/woj. mazowieckie/nr ref. 1003-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-06-29 06:59:18
    Temat: BDI/doradca techniczno-handlowy/woj. mazowieckie/nr ref. 1003-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    doradca techniczno-handlowy

    Wymagania:
    - Wykształcenie techniczne (elektryka, energoelektronika, mechatronika,
    automatyka),
    - minimum 2 lata doświadczenia w energoelektronice,
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
    - znajomość działania i konstrukcji napędów,
    - uprawnienia SEP.

    Zakres obowiązków:
    - Utrzymywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    1003-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1