PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/asystent konsultanta ds. rekrutacji/woj. mazowieckie/nr ref. 1040-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-08-02 18:47:36
    Temat: BDI/asystent konsultanta ds. rekrutacji/woj. mazowieckie/nr ref. 1040-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Bank Danych o Inżynierach poszukuje kandydatów na stanowisko:

    asystent konsultanta ds. rekrutacji

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe (kierunki związane z doradztwem personalnym lub
    zarządzaniem zasobami ludzkimi),
    - biegła znajomość języka angielskiego,
    - dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych,
    - umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem w zakresie aplikacji
    biurowych,
    - nienaganna prezencja,
    - łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z ludźmi,
    - kreatywność.

    Zakres obowiązków:
    - obsługa procesów rekrutacyjnych,
    - prowadzenie dokumentacji projektów,
    - prowadzenie rozmów telefonicznych,
    - organizacja spotkań z kandydatami,
    - bieżąca obsługa bazy danych,
    - administrowanie pracą biura.

    Firma oferuje:
    - pracę w dynamicznym zespole doświadczonych konsultantów,
    - możliwość rozwoju w wyspecjalizowanej firmie doradczej,
    - udział we wdrażaniu pionierskich rozwiązań w zakresie doradztwa
    personalnego.

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z
    zaznaczeniem zainteresowania ofertą o nr ref. 1040-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1