PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/Test Engineer/woj. małopolskie/nr ref. 852
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-01-29 07:52:04
    Temat: BDI/Test Engineer/woj. małopolskie/nr ref. 852
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Test Engineer

    Wymagania:
    - wykształcenie techniczne (mechanika), preferowany stopień magistra
    inżyniera,
    - co najmniej 5-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej w szczególności
    układach wydechowych (katalizatory, rury rozgałęźne, tłumiki, itp.),
    - doświadczenie w prowadzeniu testów i procesach walidacji produktów z
    użyciem urządzeń pomiarowych (temperatura, hałas, ciśnienie, dynamometria
    silnika),
    - biegła znajomość języka angielskiego oraz francuskiego lub niemieckiego,
    - komunikatywność i łatwość wyrażania się w piśmie,
    - predyspozycje do pracy w zespole,
    - gotowość do częstych wyjazdów.

    Zakres obowiązków:
    - prowadzenie i koordynacja planów atestacji włączając budowę prototypów,
    określanie zakresu testów oraz ich uruchomienie,
    - określanie eksperymentalnych i testowych działań mających na celu
    zatwierdzenie koncepcji oraz stosowanie wyników badań do optymalizacji
    produktu; dokumentacja wyników i zaleceń z szczegółowo napisanymi raportami,
    - stosowanie wewnętrznych procedur oraz systemów zarządzania jakością (QMS)
    a także spełnianie oczekiwań prowadzącego projekt w celu osiągnięcia
    wszelkich imperatyw,
    - tworzanie, stosowanie i przechowywanie wymaganej dokumentacji projektu
    (raporty, wnioski itp.),
    - konstruktywna, stała współpraca zarówno z klientami jak i pracownikami
    firmy,
    - współtworzenie silnego zespołu inżynierów.

    Miejsce podjęcia pracy:
    małopolskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Zaniteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety na stronach www.bdi.com.pl i
    zgłoszenie zainteresowania oferta o nr. ref. 852-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1